O mně

23. ledna 2011 v 22:53 | Divy Lota |  Divy Lota
Ahoj, jmenuji se Niky a moje tzv. ,,přezdívka" je Divy Lota. Snažila jsem se do jména Divy Lota dát co nejvíce originality, jak mám vždy ve zvyku a vyšlo mi tohle. Nejdřív to mělo být něco jako Divy Dota, nebo Lily Lota atp... Je mi 15 a půl... Nevím proč, ale těším se, až mi bude 16. Chodím na střední školu zaměřenou na cestovní ruch a management do prvního ročníku v Praze. Ve svém volném čase se věnuji psaní, grafice, hudbě, módě a focení. Zkrátka jsem všechny svoje zájmy shrnula sem na tento blog. 
Miluji, když svůj volný čas mohu také trávit s rodinou a mými kamarády. Posezení u oběda či někde brouzdat po obchoďáku a popovídat si s přáteli je moje partie. Nikdy bych svou rodinu za nic nevyměnila a jsem ochotna pro ně udělat cokoliv co bude v mých silách přesně tak, jak to oni dělají pro mě. 
Co se týče mé povahy, tak přátelé o mně říkají, že jsem v pohodě, praštěná, milá a ochotna pomoci. Na první pohled můžu na někoho působit nesympaticky a namyšleně či naopak sympaticky a v pohodě, ráda bych působila druhým dojmem, protože s lidmi nechci být za zlé. Jsem přátelská a citlivá osoba a nemám ráda spory.
Ano a snažím se být originální :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lady-dariel lady-dariel | Web | 24. ledna 2011 v 11:55 | Reagovat

wow, přezdívka se ale povedla :) jinak, taky miluju grafiku, hudbu a modu :D
Jinak na mě pusibíš symapticky :) máš boží oko :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama