Únor 2011

AVRILONLINE.ORG

24. února 2011 v 18:20 | Divy Lota
Navštiv největší československý web o Avril Lavigne AvrilOnline! :) Tam mě hlavně taky najdeš! Za čas se sem vrátím, vymyslim něco lepšího, než jsem měla teď :) Dočkáte se. Zatím s pozdravem Divy Lota

SONCelebritu - 1.kolo

20. února 2011 v 9:11 | Divy Lota |  SONC
Tak je tu první kolo o SONCelebritu! Nezapomeňte si různě hledat hlasy, jestli chcete, aby vašeblíbená star doopravdy vyhrála! A kdo se přihlásil s jakou celebritou? Klikni na celý článek a hlasujte pro tu svou nej!

20.2.2011

20. února 2011 v 8:47 | Divy Lota |  My Diary
Poslední dobou se mi vede hodně skvěle (musim zaklepat). Začíná mi to jít opět ve škole, vyšly mi hory a teď můj starý blog dostal až na nějvětší českosloveskou webovou stránku o mojí nejoblíbenější zpěvačce Avril Lavigne avrilonline.org! Takže teď mám doopravdy úsměv na tváři každý den. Dneska je poslední den toho krásného víkendu... Achjo... Nechci do tý školy zítra, zvlášť když píšeme 2 testy :( Možná, že se na to ,,kouknu" :D

xo Divy Lota

Styl podle: Rihanny

15. února 2011 v 17:13 | Divy Lota |  Styl hvězd
Kdo má rád originální, pestré a barevné oblečení, určitě se mu tento look zalíbí. Rihanna má nyní úplně jiný styl než předtím. Přináším vám look, který je inspirován klipem od Rihanny: Only Girl (in the world). Více o kusech oblečení máte v celém článku.
divy-lota-blog.cz


SONC - úvod a přihláška

13. února 2011 v 11:54 | Divy Lota |  SONC
Rozhodla jsem se blog ještě o něco víc oživit a udělat SONC (soutěž o nejlepší celebritu). Soutěž začne až bude dostatečně přihlášených a vždy vám dám vědět, kdy kolo skončilo a kdy začíná další. Můžete si shánět hlasy jak chcete, vše je dovolené, a každý si hlasy 100% pokaždé všude možně shání. Jediné pravidlo je, že se celebrita nesmí objevit v soutěži 2x nebo vícekrát. Takže jestli ti někdo už zabral tvou oblíbenou celebritu, zkus jinou. Svět je velký :)

Přihlašovací formulář:
Tvůj blog/web:
Oblíbené celebrita:

A CO JE ZA VÝHRU?
1. místo: Celebrita se stane celebritou na měsíc tohoto blogu a reklama na tvůj blog po dobu 1 měsíce, diplom
2. místo: blend s tvou oblíbenou celebritou a pár avatarů, reklamu na týden, diplom
3. místo: avatary, diplom
4. místo: diplom

(ceny se mohou změnit, podle počtu přihlášených, určitě ale každý dostane nějaký bonus navíc)

TAK SE PŘIHLAŠTE! :)

Hot News 0.03

13. února 2011 v 11:14 | Divy Lota |  Hot News
Tak tohle jsou další tři hudební novinky na tento týden. Máme tu Katy Perry, Nellyho také i Lady Gagu, která má svůj song Born This Way jako pilotní pro svou další desku, která vyjde již brzy!

KATY PERRY - ET

Moje oblíbené obchody

12. února 2011 v 21:23 | Divy Lota |  Můj styl
Ahoj, chtěla jsem vám sem dát moje nejoblíbenější obchody s módou. Podle mého názoru, tyto obchody bude mít oblíbeno mnoho lidí a každý určitě ví a zná jaké tam mají oblečení. Pod každým obrázkem máte název obchodu a popřípadě jejich webové stránky. Jinak, není to řazené podle větší oblíbenosti, každý je u mě na prvním místě :)

divy-lota-blog.cz
Pull and Bear 
V tomto obchodě ráda nakupuji džíny, protože mají pokaždé originální nádech a někdy i dámské košile. Pokaždé tu najdu něco, co mi ihned padne do oka.

další 4 mé oblíbené obchody najdete v celém článku

Hlasuj pro mě :)

12. února 2011 v 14:02 | Divy Lota |  Divy Lota

Jsem tam jako Niky - Divy Lota :)
Dostaňte mě do 2. kola.. Děkuju :)

12.2.2011

12. února 2011 v 13:33 | Divy Lota |  My Diary
divy-lota.blog.cz
ZPÁTKY Z HOR

Ahoj :) Včera jsem přijela z hor. Byl to pěknej týden, klidně bych si ho dala znovu. Já strašně miluju lyžování, takže na svahu jsem jako doma. Celou dobu jsem čekala, kde si naflákám a řeknu vám, že jsem nikde nespadla! Jo 3x... Ale to se nepočítá, to bylo na pomě :D Docela dobrej pocit, že kvůli vám zastaví celý vlek a všichni se na vás otáčí, jakej blbec zase spadl... Ale to je detail, to dejte stranou. Taky jsem si sedla po dlouhé době na sáňky a sjela jsem si několikrát prudkej kopec, takže taková zimní matějská :) Bylo to tam prostě krásný, nádherný počasí, klid a nádherná příroda! 

xo Divy Lota

pozastavení

5. února 2011 v 3:12 | Divy Lota
Ahoj, vzhledem k tomu, že odjíždím pryč (na hory) tak musím pozastavit alespoň do 12.2. Užijte si taky prázdniny (teda ten kdo má) :)

xoxo Divy Lota

2.2.2011

2. února 2011 v 19:28 | Divy Lota |  My Diary
divy-lota-blog.cz
Hola! Stává se ze mě šťastný člověk. Ne jako že bych nebyla šťastná, to jsem... Ale teď? Mám pocit jako kdybych se odrazila od dna a vylítla přímo až nahoru! Whoa! To je úžasné, zkuste to také někdy. Nejdřív pár slov k dnešnímu dni... Ve škole jsme psali test, z předmětu (TOS) který moc nemusím, nebo spíš jsem se ho ani moc neučila, ale pozor! Dneska jsem si řekla, že si to v tramvaji, jak pojedu do školy, přečtu. Docela jsem se to i naučila a z testu jsem dostala 2! Takže rychle zapsaný s úsměvem v indexu na známky. 
To co mě nejvíc potěšilo a udělalo tak šťastnou je to, že ten můj brácha (fakt hodně nejlepší kamarád) může se mnou jet na ty hory! Jeho rodiče s ním dnes jeli prozkoumat lyže :D a koupit nějaký zimní oblečení na hory, takže doufám, že se nic do té doby, než budeme oba sedět v autě, nezmění. Vtipné na tom je, že nikdy nestál na lyžích... Když tam kam pojedeme nebude jeden pán, který je lektor na lyžování, tak budu já jeho lektorka... :D bez nervů a v klidu... Rekreace :D Achjo... strašně se těším!
A to další z čeho jsem tak šťastná, si nechám pro sebe. Ale je to MOCNÝ :) Bože :)) 
Jinak dneska jak jsem přišla ze školy, jsem vzala foťák, že udělám něčeho detail! Skončila jsem v mrazu u sebe na balkoně s mými vločkami. S MÝMI! :) Tak doufám, že i vy jste na tom nějak podobně s úsměvem na tváři.

xo Divy Lota


Úvaha na téma: Zamilovanost

2. února 2011 v 19:05 | Divy Lota |  Úvahy
divy-lota-blog.cz
Když se člověk zamiluje, tak je to šíleně překrásné. Musí na toho člověka neustále den co den myslet a ne a ne ho dostat z hlavy. Jenže když se zamilujete do člověka, který o tom ještě neví... Co to s vámi vlastně dělá? Když se na nás ten dotyčný podívá či usměje, může se naše srdce ubít a v tu chvíli přestanete dýchat... Když vám napíše něco pěkného, máte radost, že se můžete zbláznit a ten úžasný pocit si začnete užívat, protože je to lepší než cokoliv jiného. A když to ještě vypadá dobře z té druhé strany? Ztrácíte všechny smysly... A je tohle dobře? Já si myslím, že ano. Člověk potřebuje v životě lásku, mnoho lásky. Potřebuje bláznit, potřebuje nechat probudit svoje hormony a potřebuje se pořádně usmívat. Láska k životu patří... smiřme se s tím nebo ne, ale už to tak bylo, je a bude. Jenže co když, jste zamilovaní do někoho, kdo o to nestojí a dává vám to třeba co nejvíc sežrat? Začne vás to ničit. Postupně pro vás všechno bude černobílé a vy se topíte s naštvanosti, lítosti a lásce zároveň. Nemůžete toho dotyčného dostat z hlavy a udělali by jste cokoliv, aby jste měli možnost, být v tom nejlepším s ním. Pro tenhle případ patří jeden z citátů: Nabídnout přátelství někomu, kdo chce lásku, je jako kdybyste nabídli člověku, který umírá žízní suchý chleba. Je to docela přesně vystižené... Láska v tomhle má hodně podob, buď se zamilujete dobře a nebo špatně, ale v tom nás život učí. Já sama si prožila i tu dobrou a i tu špatnou... Trpěla jsem, ale zase po pár týdnech jsem se smála radostí. Tyhle stavy sama někdy nechápu, ale jak to říct... prostě to je ,,mocný". Sice láska někdy bolí, ale pořád po ní toužíme :) No a ne?

Názory na: Sex na jednu noc

2. února 2011 v 18:41 | Divy Lota |  Názory
divy-lota-blog.cz
Opět můžete svobodně vyjádřit svůj názor. Tentokrát na téma: Sex na jednu noc. Co si o tom myslíte? Je to skvělé, nebo ne? Čím je to lepší či naopak? Tohle téma se nás mladistvých týká. Určitě to znáte, nemyslím tím, že jste to zažili, ale kolikrát jste o tom mohli slyšet... Tak pište :)

TOP song (únor)

2. února 2011 v 16:37 | Divy Lota |  Top 5 of the month
Nejlepší song pro měsíc únor jste zvolili VY sami a je to Avril Lavigne se svojí novou písní What The Hell s počtem 18ti hlasy.