My Diary

20.2.2011

20. února 2011 v 8:47 | Divy Lota
Poslední dobou se mi vede hodně skvěle (musim zaklepat). Začíná mi to jít opět ve škole, vyšly mi hory a teď můj starý blog dostal až na nějvětší českosloveskou webovou stránku o mojí nejoblíbenější zpěvačce Avril Lavigne avrilonline.org! Takže teď mám doopravdy úsměv na tváři každý den. Dneska je poslední den toho krásného víkendu... Achjo... Nechci do tý školy zítra, zvlášť když píšeme 2 testy :( Možná, že se na to ,,kouknu" :D

xo Divy Lota

12.2.2011

12. února 2011 v 13:33 | Divy Lota
divy-lota.blog.cz
ZPÁTKY Z HOR

Ahoj :) Včera jsem přijela z hor. Byl to pěknej týden, klidně bych si ho dala znovu. Já strašně miluju lyžování, takže na svahu jsem jako doma. Celou dobu jsem čekala, kde si naflákám a řeknu vám, že jsem nikde nespadla! Jo 3x... Ale to se nepočítá, to bylo na pomě :D Docela dobrej pocit, že kvůli vám zastaví celý vlek a všichni se na vás otáčí, jakej blbec zase spadl... Ale to je detail, to dejte stranou. Taky jsem si sedla po dlouhé době na sáňky a sjela jsem si několikrát prudkej kopec, takže taková zimní matějská :) Bylo to tam prostě krásný, nádherný počasí, klid a nádherná příroda! 

xo Divy Lota

2.2.2011

2. února 2011 v 19:28 | Divy Lota
divy-lota-blog.cz
Hola! Stává se ze mě šťastný člověk. Ne jako že bych nebyla šťastná, to jsem... Ale teď? Mám pocit jako kdybych se odrazila od dna a vylítla přímo až nahoru! Whoa! To je úžasné, zkuste to také někdy. Nejdřív pár slov k dnešnímu dni... Ve škole jsme psali test, z předmětu (TOS) který moc nemusím, nebo spíš jsem se ho ani moc neučila, ale pozor! Dneska jsem si řekla, že si to v tramvaji, jak pojedu do školy, přečtu. Docela jsem se to i naučila a z testu jsem dostala 2! Takže rychle zapsaný s úsměvem v indexu na známky. 
To co mě nejvíc potěšilo a udělalo tak šťastnou je to, že ten můj brácha (fakt hodně nejlepší kamarád) může se mnou jet na ty hory! Jeho rodiče s ním dnes jeli prozkoumat lyže :D a koupit nějaký zimní oblečení na hory, takže doufám, že se nic do té doby, než budeme oba sedět v autě, nezmění. Vtipné na tom je, že nikdy nestál na lyžích... Když tam kam pojedeme nebude jeden pán, který je lektor na lyžování, tak budu já jeho lektorka... :D bez nervů a v klidu... Rekreace :D Achjo... strašně se těším!
A to další z čeho jsem tak šťastná, si nechám pro sebe. Ale je to MOCNÝ :) Bože :)) 
Jinak dneska jak jsem přišla ze školy, jsem vzala foťák, že udělám něčeho detail! Skončila jsem v mrazu u sebe na balkoně s mými vločkami. S MÝMI! :) Tak doufám, že i vy jste na tom nějak podobně s úsměvem na tváři.

xo Divy Lota

30.1.2011

30. ledna 2011 v 20:33 | Divy Lota
divy-lota-blog.cz
Dnešek byl hodně zajímavej...
Na oběd jsme jeli k babičce, takže jsem se najedla mých oblíbených kuřecích řízků a na odpoledne jsem se dohodla s kámošema, že půjdeme na Chodov. Ještě jsem na ně musela čekat 15 minut v té zimě brrr. Všechno bylo v pohodě, prostě smích, cheesburger fresh v Mekáči... Potom jsme se rozhodli, že půjdeme na střechu, jelikož si chtěli dát opět cigaretu. Takže zase zima... :D Když to konečně dokouřili, sešli jsme dolu, tam jak tam jsou ty restaurace, KFC a občerstvení. Seznámili jsme se tam s jednou partou, Adrian se mě hnedka ,,chytl" tak jsme si spolu povídali a celou dobu na nás i na ty moje kámoše koukali nějaký ,,namachrovaní" kluci... Nechápala jsem proč... Nakonec to dopadlo tak, že jsme s tou partou co jsme se seznámili sedli ke stolu a chvíli si povídali a do chvíle jsme opět šli nahoru na střechu na cígo :D. Jo dobrý povídali jsme si no... a POZOR! ze dveří vyšli ti ,,namachrovaní" týpci a šli směrem k nám... Tak už bylo poznat, že je něco špatně, ale doufala jsem že ne. Ouu a oni furt šli blíž a blíž, takže tohle špatný bude! Jeden z těch ,,namachrovanejch" začal bít! BÍT! BEZDŮVODNĚ! mého kamaráda, kterej se skácel na zem a pak se pustil i do toho druhého... Říkám vám, že já jsem Boha prosila, ať na mě taky nešáhne... Jak dával ty rány? Taková rychlost? Potom asi se zvednutým egem odešel a šli ti ,,namachrovaní" zpátky do Chodova. No to mě podržte! Já se tam klepala, měla jsem takovej strach a vidět na vlastní oči, jak vám někdo mlátí kamaráda a vy nemáte co dělat je hrozné! 
divy-lota-blog.cz
Tak jsem si to začala dávat za vinu, protože kdyby nebylo mě, která je vytáhla na Chodov, tak se nic nestane. Ten jeden kamarád byl v pohodě, ale ten druhej... bouchl ho hodně do krku, takže neměl s nim nemohl pořádně hýbat a potom měl něco s nohou a bouli na bradě. No hrozné! Je mi teď pořád z toho na nic... To jsem si myslela, že na Chodově to je v pohodě, nikdy jsem tam totiž nic takového nezažila a to tam jsem skoro často... Ale že prostě bezdůvodně někdo k vám přijde a začne vám dávat šílený rány? WTH? Co to je jako?! Nechápu to... Naštěstí pak už oba byli v pohodě a my jsme odjeli na Arkády, prostě ze strachu, aby je zase nezbili. Ještě teď slyším jak mi šíleně bušilo srdce... ale furt si myslím, že je to moje vina... Já jim napsala ať jdou ven, ať jdeme na Chodov... Achjo... Den v pohodě až na tohle... Poznali jsme alespoň nový lidi... Tak něco kladnýho... PROČ?! :,(

xo Divy Lota

29.1.2011

29. ledna 2011 v 22:10 | Divy Lota
divy-lota-blog.cz
Prosím ať to vyjde! Ať to vyjde! Dnes se můj nejlepší kamarád, něco jako můj vlastní brácha zeptá, jestli by nemohl jet s náma na hory. Bože to by byla taková sranda, ještě když se smějeme všemu. To by snad byly ty nejlepší vysmátý hory za moje období života :D. 
Jinak dneska jsem si dala už plán na okolí měsíce března. Navštívit velkou matějskou v Praze jako každej rok, ale tentokrát s přátelema. Takže se už nemůžu dočkat.
V pondělí je vysvědčení co? Pff... Zatraceně :D Snad budu v pondělí večer mít hlavu na krku jak mám teď. 
Ale prostě, ať vyjdou ty hory :)

xo Divy Lota

27.1.2011

27. ledna 2011 v 22:17 | Divy Lota
divy-lota-blog.cz
Dneska mě celý den uklidňuje to, že je zítra pátek a víkend OH! kdy se konečně zase tak hezky vyspím... Ráno ve škole to bylo skvělý, utíkalo to docela rychle a už v půl třetí jsem odemykala svoje vchodové dveře. Doma jsem ještě ,,rozjímala" nad včerejškem.

To jsem vám šla s kamarádem na Chodov, viděli jsme se po dlouhé době, takže bylo doopravdy o čem povídat, nasmáli jsme se, prostě ho mám moc ráda... Bylo to skvělé!
Když jsme šli do metra, tak cestou dolu na těch schodech v metru ležel chlap, celej od krve! Kolem něho hlouček lidí co mu pomáhali... Říkám vám že pohled na zkrvavenej obličej a louži krve mi neudělal moc dobře a málem se mi tam zvedl žaludek... Do chvíle ho odvezla sanitka... Vůbec nevím, co dělal, jestli třeba nespadl nebo od někoho dostal... 
Jinak nad tímhle fakt nerozjímám! :D Ještě teď je mi hrozně, když si to vybavím... ale nad tím kamarádem. Víte, on je hrozně v pohodě.


Divy Lota

24.1.2011

24. ledna 2011 v 15:44 | Divy Lota
divy-lota-blog.cz
Hned jak jsem otevřela oči, podívala jsem se z okna a co jsem neviděla? Sníh. Já moc sníh nemusim, radši léto, kdy je teplo. Dneska nám uzavřeli klasifikaci... Vůbec netuším jak mi to dopadne na vysvědčení, ale tak snad nic hroznýho to nebude.
Cesta ze školy ale byla zajímavá. Když jsem nasedla do tramvaje, nasadila jsem si sluchátka, pustila si hudbu, zaposlouchala se a do chvíle se tramvají linul nějaký šílený zápach. Otočím se a co nevidím, tři sedačky za mnou seděl bezdomovec, kterého jsem si vůbec nevšimla, tak jsem na další zastávce vystoupila a tam jsem také potkala mého nejlepšího kamaráda, takže jsme spolu jeli další tramvají, protože máme společnou cestu. Všechno probíhalo v pohodě až do chvíle, kdy jsme čekali na autobus... 5 minut, nic... 10 minut, nic... Šla jsem se tedy podívat v kolik to má vůbec jet a už to dávno mělo jet před 6 minutama. Ano, autobus dorazil s 20ti minutovym spožděním... 
Po krásné hodině a půl cesty ze školy jsem viděla svůj domov, tak jsem s plným nadšením přidala do kroku a před vchodovými dveřmi, jsem zjistila, že jsem si zapomněla klíče ve škole. Fakt skvělej den tohle. 
Teď jsem ráda, že sedím doma v teple na své židli u notebooku :)

Divy Lota

 
 

Reklama